Onze medewerkers

Let's Move is een stichting in beweging, letterlijk en zeker ook figuurlijk. We werken met een fris en energiek team wat zich dagelijks inzet om Gezond Gedrag te stimuleren bij de inwoners van Weert. Kwaliteit en veiligheid staan bij ons hoog in het vaandel. We werken dan ook met professionals die allemaal een relevante MBO en/of HBO opleiding gevolgd hebben. Daarnaast investeren wij in kennis en proberen (op maat) de medewerkers te faciliteren om deskundig te blijven. Daarbij hebben al onze medewerkers een EHBO-diploma en zijn in het bezit van een VOG. (Verklaring Omtrent Gedrag)

Het team
Combinatiefunctionaris Onderwijs:

Carlijn Rekmans, c.rekmans@puntwelzijn.nl                                             Klik hier voor een foto                                                                                                                                  van onze medewerkers

Chantal Hakkel, c.hakkel@@puntwelzijn.nl
Debbie Wismans, d.wismans@puntwelzijn.nl
Joep Raemakers, j.raemakers@puntwelzijn.nl
Lizzy Verbakel, l.verbakel@puntwelzijn.nl

Thomas Witjes, t.witjes@puntwelzijn.nl

Miriam Seerden, m.seerden@puntwelzijn.nl

Jenny Smeets, j.smeets@puntwelzijn.nl
 

Combinatiefunctionaris Buurtsport:
Lizzy Verbakel, l.verbakel@puntwelzijn.nl

Joep Raemakers, j.raemakers@puntwelzijn.nl

Combinatiefunctionaris Sportvereniging:
Carlijn Rekmans, c.rekmans@puntwelzijn.nl

Debbie Wismans, d.wismans@puntwelzijn.nl
Dyon van Hugten, info@basketballpromotielimburg.nl

Miranda Velter, m.velter@puntwelzijn.nl
Renske de Rouw, r.derouw@puntwelzijn.nl

 

Combinatiefunctionaris Beweegmakelaar:
Esther van den Bor, e.vandenbor@puntwelzijn.nl 


Combinatiefunctionaris Urban Culture & Sports:

Angelo Martinus, angelo@madskills.nl
 

Combinatiefunctionaris Voortgezet Onderwijs:

Job Willems, j.wilms@lvo-weert.nl
Paul Haex, paul.haex@lvo-weert.nl

Combinatiefunctionaris Coördinatie:
Niels Peulen, n.peulen@puntwelzijn.nl

© 2018 door Let's Move